Bağımsız Ruh Ödülleri İçin Adaylar Belli Oldu

Festivaller Günün Haberi
Bağımsız Ruh Ödülleri İçin Adaylar Belli Oldu
Amerikan bağımsız sinemasının en iyilerine takdim edilen Bağımsız Ruh Ödülleri’nde (Independent Spirit Awards) adaylar açıklandı. Ödüller 3 Mart’ta Los Angeles’ta yapılacak törende sahiplerini bulacak.
İşte Bağımsız Ruh Ödülleri adayları

En İyi Film
Call Me By Your Name
The Florida Project
Kapan
Uğur Böceği
The Rider

En İyi İlk Film
Columbus
Ingrid Goes West
Menashe
Oh Lucy!
Patti Cake$

A Ghost Story

A Ghost Story

John Cassavetes Ödülü
Dayveon
A Ghost Story
Life And Nothing More
Most Beautiful Island
The Transfiguration

En İyi Yönetmen
Sean Baker, The Florida Project
Jonas Carpignano, A Ciambra
Luca Guadagnino, Call Me By Your Name
Jordan Peele, Kapan
Benny Safdie, Josh Safdie, Soygun
Chloé Zhao, The Rider

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

En İyi Senaryo
Greta Gerwig, Uğur Böceği
Azazel Jacobs, The Lovers
Martin McDonagh, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Jordan Peele, Kapan
Mike White, Beatriz At Dinner

En İyi İlk Senaryo
Kris Avedisian, Donald Cried
Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani, The Big Sick
Ingrid Jungermann, Women Who Kill
Kogonada, Columbus
David Branson Smith, Matt Spicer, Ingrid Goes West

En İyi Görüntü Yönetimi
Thimios Bakatakis, Kutsal Geyiğin Ölümü
Elisha Christian, Columbus
Hélène Louvart, Beach Rats
Sayombhu Mukdeeprom, Call Me By Your Name
Joshua James Richards, The Rider

I, Tonya

En İyi Kurgu
Ronald Bronstein, Benny Safdie, Soygun
Walter Fasano, Call Me By Your Name
Alex O’Flinn, The Rider
Gregory Plotkin, Kapan
Tatiana S. Riegel, I, Tonya

En İyi Kadın Başrol
Salma Hayek, Beatriz At Dinner
Frances McDormand, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie, I, Tonya
Saoirse Ronan, Uğur Böceği
Shinobu Terajima, Oh Lucy!
Regina Williams, Life And Nothing More

En İyi Erkek Başrol
Timothée Chalamet, Call Me By Your Name
Harris Dickinson, Beach Rats
James Franco, The Disaster Artist
Daniel Kaluuya, Kapan
Robert Pattinson, Soygun

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
Holly Hunter, The Big Sick
Allison Janney, I, Tonya
Laurie Metcalf, Uğur Böceği
Lois Smith, Marjorie Prime
Taliah Lennice Webster, Soygun

Good Time

Benny Safdie (sağdaki) Soygun

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
Nnamdi Asomugha, Crown Heights
Armie Hammer, Call Me By Your Name
Barry Keoghan, Kutsal Geyiğin Ölümü
Sam Rockwell, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Benny Safdie, Soygun

Robert Altman Ödülü
Mudbound

En İyi Belgesel
The Departure
Mekanlar ve Yüzler
Halep’in Son Adamları
Motherland
Quest

I Am Not a Witch

I Am Not a Witch

En İyi Uluslararası Film
Kalp Atışı Dakikada 120
Muhteşem Kadın
I Am Not A Witch
Lady Macbeth
Sevgisiz

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up