Babamın Ceketi Vizyon İçin Gün Sayıyor

Manşet Türkiye
Babamın Ceketi Vizyon İçin Gün Sayıyor
Mandıra Filozofu ve Yaşamak Güzel Şey filmleri ile tanınan Müfit Can Saçıntı’nın yeni filmi Babamın Ceketi bu cuma (5 Ekim 2018’de) vizyona girecek.

Başrolünde Mert Turak ve Müfit Can Saçıntı’nın olduğu aile komedisi, evlenmek için önce iş bulmaya çalışan bir gencin hem komik hem de dramatik öyküsünü anlatıyor .

Filmin kadrosunda ayrıca Erkan Can, Ayşen Gruda, Elif Nur Kerkük, Erkan Can ve Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin yanı sıra Yeşilçam filmlerinde boy gösteren birçok sevilen isim yer alıyor.

Filmin Konusu

Babamın Ceketi, evlenebilmek için iş bulmaya çalışan bir gencin hikayesini anlatıyor. Bir süredir birlikte olan Ferhat ve Aslıhan ilişkilerini evlilikle taçlandırmak istemektedir. Fakat Ferhat’ın işsiz olması evlenmeleri önünde büyük bir engeldir. Bu sırada Aslıhan’ın babasının kalp krizi geçirmesi durumu daha da çıkmaza sokar. Aslıhan’ın babası yaşadığı sağlık sorunu sonrası kızına evlenmesi için baskı yapmaya başlar. Babası ölmeden önce kızının mürüvvetini görmek istemektedir. Fakat bunun için Ferhat’ın iş ve düğün için para bulması gerekir. Bu süreçte Ferhat’ın en büyük destekçilerinden biri de babası İbrahim’dir. Oğlunu okutarak en iyi babalığı yaptığını düşünen İbrahim şimdi de ona iş aramaya başlar. Mahalleden arkadaşı Penguen Ersin’in de yardımıyla iş aramaya başlayan Ferhat kendisini türlü maceraların içerisinde bulur.

Babamın Ceketi, 5 Ekim 2018’de vizyona girecek

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up