Aybüke Pusat’lı Netflix Dizisi 50M2’den Fragman Yayınlandı

Diziler Günün Haberi

Başrollerini Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı yeni Netflix dizisi “50M2″den fragman geldi.

Netflix‘in yerli yapımları gösterime sokmaya başladığı bu günlerde yeni yerli Netflix dizisi 50M2‘den fragman yayınlandı. Filmin yönetmen koltuğuna Düğün Dernek, Çalgı Çengi ve Ailecek Şaşkınız gibi filmlerin yönetmeni Selçuk Aydemir oturuyor. Dizinin senaryosunda ise Burak Aksak‘ın imzası bulunuyor.

27 Ocak‘ta Netflix‘te gösterime girecek olan dizide Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’a Cengiz BozkurtKürşat AlnıaçıkTolga Tekin, Tuğçe KarabacakÖzgür Emre Yıldırım, Yiğit Kirazcı ve Tuncay Beyazıt eşlik ediyor.

Dikkat çeken isimlerin yer aldığı dizinin konusu: Gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin hayatı, babası gibi gördüğü Servet’in kendisine ihanet etmesi ile altüst olur. Uğradığı ihanetin ardından kaçan Gölge, kendisini daha önce hiç görmediği bir mahallenin terzi dükkanında bulur. 50 metrekarelik alana sığınan Gölge’yi görenler, onu kısa bir süre önce vefat eden terzinin oğlu zanndeder. Kendiisi hakkında düşünülen kimliğe bürünen Gölge, mahalleli ile zaman geçirdikçe yeni kimliği ile iyice bütünleşir. Bu süreç, Gölge’nin gerçekte kim olduğunu anlamasını sağlayacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up