Ayas Geliyor!

Türkiye Yakında

Pepee’nin mucidi Ayşe Şule Bilgiç’in projesi Ayas, ilkokul çağına  gelmiş çocuklara hitap ediyor. BKM yapımcılığında çekilen ilk Türk animasyon  filmi kasım ayında vizyona giriyor.

Ayas

Türkiye’nin ilk çizgi sinema örneği ‘Ayas’, 22 Kasım’da vizyona girecek.  Ayas, Pepee’nin mucidi Düşyeri ile  BKM Film’in ortak projesi. 6 yaşındaki  ‘Ayas’ın hayatından bir bölümü yansıtan film, 75 kişilik bir ekibin 3 yıllık  emeği sonunda ortaya çıktı. Hikayesinin yanı sıra kahramanları ve müzikleri ile  de çocukların ilgisini çekmesi beklenen Ayas için farklı promosyon hazırlıkları  tasarlanıyor.

Gelenekçi Ayas

İlkokul çağına gelmiş çocuklara hitap eden Ayas, tıpkı Pepee gibi  geleneklerine ve değerlerine bağlı bir çocuk. Her an sokaklardan birinde  karşınıza çıkabilecek, bu topraklarda büyümüş, kısaca bu ülkenin çocuklarından  biri… Meraklı, öğrenmeye hevesli, zeki, afacan ve neşeli. Uzman pedagogların  danışmanlığında çalışılan Ayas’ için kullanılan teknoloji, dünyadaki  standartlarını aratmıyor.

Star Gazete

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up