Avengers: Infinity War’dan Yeni Fragman

Hollywood Manşet
Avengers: Infinity War’dan Yeni Fragman

Avengers serisinin yeni filmi Infinity War’dan yeni görüntüler yayınlandı.

Korkunç titan Thanos’a karşı verilen savaşı konus alan Avengers: Infinity War – Avengers: Sonsuzluk Savaşı‘nda Marvel Sinematik Evreni’nin tamamı bir araya gelecek. İki bölümden oluşan Infinity War’ın bu ilk bölümünde Guardians of the Galaxy, Doctor Strange, Ant-Man, Black Panther ve Spider-Man gibi birçok sevilen Marvel kahramanı karşımıza çıkacak.

Avengers: Infinity War’ın yönetmen koltuğunda Anthony Russo ve Joe Russo var.Filmin senaryosunu Christopher Markus ve Stephen McFeely kaleme aldı. Kadroda ise Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Tom Hiddleston, Chris Pratt, Elizabeth Olsen ve Chris Evans gibi isimler yer aldıyor. Nam-ı diğer Avengers 4 olan Avengers: Infinity War’da Marvel’ın süper kahraman filmlerinin hiç yapmadığı bir şeyi yapacağını ve dönüm noktası olacak bir finale imza atarak yeni bir dönemin kapısını aralayacak.

Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018′de vizyona girecek.

Kaynak: Box Office Türkiye

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up