Avengers Infinity War’dan Yeni Fragman

Hollywood Manşet
Marvel evreninin şampiyonlar ligi Avengers: Infinity War’dan yeni bir fragman yayımlandı.

Bütün Marvel Sinematik Evreni’ni kapsayan ve yapımı on yıl süren Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi tüm zamanların en muhteşem ve ölümcül hesaplaşmasını beyaz perdeye taşıyor.

Filmin Konusu

Yenilmezler ve Süper Kahraman dostları, yıkıcı bir saldırı evrenin sonunu getirmeden önce güçlü Thanos’u yenmek için her şeyi feda etmeye razı olmak zorundadır.

Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Tom Hiddleston, Chris Pratt, Elizabeth Olsen ve Chris Evans gibi evrenin sevilen kahramanlarının yer aldığı Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

 

Sürpriz bozansız eleştiri için tıklayın.

BUNDAN SONRASI SÜRPRİZ BOZAN İÇERİR: BAZI KAHRAMANLAR ÖLEBİLİR

Marvel’in başındaki isim Kevin Feige, Avengers setini ziyaret eden Entertainment Weekly’ye verdiği demeçte, Infinity War’un dönüm noktası olacağının altını tekrardan çizmenin yanı sıra uzun yıllardır filmlerin esası haline gelmiş kahramanların ölümleriyle ilgili net açıklamalar yapmaktan kaçındı. “İnsanlar ne dilediğine oldukça dikkat etmeli” diyen Feige sözlerini “Bu türde çok fazla karşılaşmadığınız için, final veya bitiş fikri bize oldukça büyüleyici geliyor” cümlesiyle noktalarken Marvel’ın bu bitişle ilgili çarpıcı bir şeyler yapmak niyetinde olduğunun mesajını vermiş oldu.

Feige‘nin yanı sıra filmin senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely, birçok karaktere veda edileceğini açıkladı.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up