Avatar 2 Ekibi Setlere Dönüyor

Günün Haberi Hollywood
Salgın nedeniyle ara verilen Avatar 2’nin çekimleri yeniden başlıyor. Yeni Zelanda’ya dönüş yapan James Cameron ve yapımcı Jon Landau, 14 gün karantinada kaldıktan sonra filmin çekimlerine devam edecek.

2009 yılında hayata geçirilen James Cameron imzalı Avatar‘ın devam filmlerinin çekimleri için set ekibi yeniden bir araya geldi. Yeni Zelanda’da gerçekleşen çekimler Mart ayında salgın nedeniyle durdurulmuş ve ileri bir tarihe ertelenmişti.

Geçtiğimiz pazar günü Wellington’a iniş yapan James Cameron ve yapımcı Jon Landau, alınan önlemler gereği 14 gün karantina sürecine girecek. Landau, Yeni Zelanda’ya varmalarıyla ilgili Instagram’dan bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz hafta devam filmlerine ilişkin açıklama yapan Landau, serinin Sully ailesini odağına alarak devam edeceğini söylemişti. Evlerini terk etmek zorunda kalan Jake ve Neytiri, Pandora’nın dışına çıkacak ve yeni yerler keşfedeceklerdir. Bu yeni yerler de genellikle suyun altında ya da üstünde olacaktır.

İlk filmden tanıdığımız Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Joel David Moore, Dileep Rao‘nun yer alacağı devam filminde filminde Kate Winslet, Edie Falco, Vin Diesel ve Michelle Yeoh gibi isimler de yer alacak.

Avatar 2’nin 16 Aralık 2021’de gösterime girmesi planlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up