Atomic Blonde’den Yeni Fragman

Hollywood Manşet
Atomic Blonde’den Yeni Fragman

Charlize Theron sıkı bir aksiyonla geliyor. John Wick‘in evreninden fırlamışçasına şiddet ve aksiyona sahip Atomic Blonde, 28 Temmuz’da ülkemizde gösterime girecek.

John Wick‘in yönetmeni David Leitch tarafından yönetilen yapımda Theron‘a James McAvoy eşlik ediyor. Ayrıca kadroda Bill Skarsgård, John Goodman, Sofia Boutella, Til Schweiger, Toby Jones ve Eddie Marsan da var.

Filmin Antony Johnston‘ın yazarlığını ve Sam Hart‘ın çizerliğini yaptığı çizgi romanın uyarlaması olduğunu da hatırlatalım. Bir hatırlatma da David Leitch‘in Deadpool 2‘nin de yönetmen koltuğunda olduğu.

Atomic Blonde’nin Konusu

Kasım 1989… Berlin’i ikiye ayıran duvar yıkılmak üzeredir. Britanya gizli servisinde görevli olan tecrübeli MI6 ajanı Lorraine Broughton (Theron) başka bir ajanın öldürülmesini araştırmak üzere Berlin’e yollanır. Ölen ajan Doğu’daki kaynağından bir liste almıştır ve bu, iki tarafın çifte ajanlığını yapanların listesidir. Fakat liste, ölen ajanın üzerinden çıkmaz. Berlin duvarının yıkıldığı gece ajan Broughton’ın üstü olan meslektaşı sokak ortasında vurularak öldürülür ve Lorraine, Londra’ya dönerek başından geçenleri anlatır. Fakat hiçbir şey aslında sandığı gibi değildir…

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up