Ata Demirer’in Son Filmi Olanlar Oldu’dan İlk Fragman

Manşet Türkiye

Ata Demirer‘in yeni filmi ‘Olanlar Oldu‘dan ilk fragman geldi. Tuvana Türkay, Ülkü Duru, Salih Kalyon, Seda Güven ve Renan Bilek‘in de rol aldığı filmde Demirer, iki ayrı kişi olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Demirer 60 yaşlarında bir kadın olan Döndü karakteriyle de perdede olacak.

Filmin konusu şöyle:

Zafer ve annesi Döndü hanım, Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Bu olanlar herkes için hayırlısı olur mu olmaz mı?

Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı eğlenceli filmin oyuncu kadrosunda Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru da var. Yönetmen koltuğundaysa Eyvah Eyvah filmlerinin de yönetmeni olan Hakan Algül oturuyor.

Film 20 Ocak‘ta sinemalarda.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up