Assassin’s Creed Bu Cuma Vizyonda

Hollywood Manşet

Son yılların popüler oyunlarından Assassin’s Creed’in sinema uyarlaması 23 Aralık’ta beyazperde de olacak. Assassin’s Creed için yeni bir fragman da yayınlandı.

PlayStation, Xbox ve Windows platformlarında 2007’den bu yana seri halde yayınlanan Assassin’s Creed oyunu, sonunda beyazperdeye uyarlandı. Michael Fassbender’in başrolünde olduğu oyun uyarlaması Assassin’s Creed’den yeni fragman yayınlandı.
Bugüne kadar çekilen en iddialı oyun uyarlamaları arasında yer alan Assassin’s Creed filminde daha önce oyunlarda gördüğümüz suikastçılardan biri yerine Callum Lynch adlı yeni bir suikastçının hikayesi anlatılacak. İdam edilmek üzereyken esrarengiz bir örgüt tarafından kurtarılan Lynch, Animus adlı ileri teknoloji bir cihaz sayesinde 15.yüzyılda yaşayan atasının maceralarını ilk elden görme şansı yakalayacak. Günümüz ile geçmiş arasında gidip gelecek olan filmin büyük kısmı günümüzde geçecek.

Michael Lesslie’nin orijinal senaryosundan çekilen filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken filmin başrolündeki suikastçi Callum’u ise Michael Fassbender canlandırıyor. Filmin kadrosunda Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Michael K. Williams gibi isimler yer alıyor.

Film 23 Aralık’ta gösterime girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up