Aşk Tesadüfleri Sever’in Devam Filmi Geliyor

Manşet Türkiye

Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaştıkları ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ filminin devam halkası geliyor.

Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen, Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaştıkları ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ filmi 2011 yılında seyirciyle buluşmuştu. Yoğun ilgiyle karşılaşan film 2 milyon 418 bin 090 kişi tarafından izlenmişti. Devamının gelip gelmeyeceği konusundaki sorulara ise uzun bir aradan sonra filmin yönetmeni Ömer Faruk Sorak’tan cevap geldi.

Ömer Faruk Sorak, Twitter uygulaması üzerinden ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ senaryosunun kapak fotoğrafını yayınladı. Filmin senaryosunu ilk filmde olduğu gibi Nuran Evren Şit kaleme alırken, oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı henüz belli değil.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 resmi olarak vizyon tarihini aldı. Film, 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek.

Çocuklukları ve gençliklerinde yolları Ankara’da kesişen ve 2010 yılında İstanbul’da tekrar karşılaşan Özgür ve Deniz’in kendilerini engellerle dolu bir aşk macerası içinde buldukları hayatlarına odaklanan filmin devam halkasında neler olacağı ise merak konusu.

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up