Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin Çekimleri Başladı

Türkiye

Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen, Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaştıkları 2011 yapımı Aşk Tesadüfleri Sever’in devam filminin çekimleri başladı.

Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen, Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in başrollerini paylaştıkları Aşk Tesadüfleri Sever filmi 2011 yılında seyirciyle buluşmuştu. Yoğun ilgiyle karşılaşan film 2 milyon 418 bin 090 kişi tarafından izlenmişti. Devamının gelip gelmeyeceği konusundaki sorulara ise uzun bir aradan sonra filmin yönetmeni Ömer Faruk Sorak geçtiğimiz aylarda cevap gelmişti.

Ömer Faruk Sorak, Twitter uygulaması üzerinden ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ senaryosunun kapak fotoğrafını yayınlamıştı. Filmin senaryosunu ilk filmde olduğu gibi Nuran Evren Şit kaleme alırken, oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı ise yeni netleşti. Adı La Casa de Papel dizisiyle anılan ancak iddialar yalanlanan Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz ile başrolleri paylaştığı Aşk Tesadüfleri Sever 2 ile beyazperdede boy gösterecek. 2020’de vizyonada olacak filmin çekimleri 21 Temmuz Pazar günü başladı. başladı.

Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film, geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkaracak.

Beş yıla yayılan uzun bir hazırlık aşamasının ardından çekimleri 21 Temmuz’da başlayan ve temmuz-ağustos aylarında çekimleri devam edecek olan film, Hüzzam Film ve Böcek Film ortaklığında hayata geçiriliyor.

Dağıtımcılığını CGV Mars Dağıtım’ın üstleneceği Aşk Tesadüfleri Sever 2, Ocak 2020’de vizyondaki yerini alacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up