Asghar Farhadi’nin Yeni Filmi Everybody Knows’tan İlk Fragman

Avrupa Sineması Manşet
Asghar Farhadi’nin Yeni Filmi Everybody Knows’tan İlk Fragman
Başrolünde Penelope Cruz, Javier Bardem ve Ricardo Darin’in olduğu Asghar Farhadi’nin yeni filmi Everybody Knows – Todos la Saben’den fragman yayımlandı.

The Salesman ve A Separation ile Oscar’ı kucaklayan Asghar Farhadi, bu filmi ile de iddialı. Everybody Knows, 71. Cannes Film Festivali’nin açılış filmi olacak.

İspanyolca çekilen film, Buenos Aires’te yaşayan İspanyol bir ailenin özel bir gün için bir araya geldikleri köy evinde yaşadıkları çarpıcı gelişme ve sonrasında aile bireylerinin hayatındaki büyük değişimi anlatıyor.

Everybody Knows’ta başroldeki Penelope Cruz, Javier Bardem ve Ricardo Darin‘e Barbara Lennie, Carla Campra ve Inma Cuesta gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin görüntü yönetimi Pedro Almodovar filmlerindeki başarısı ile adını duyuran José Luis Alcaine, kostüm tasarımı ise Sonia Grande‘ye ait. Kurgu ise Farhadi’nin önceki filmlerde de bir araya geldiği Hayedeh Safiyari‘ye emanet.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up