Asghar Farhadi İmzalı ‘Everybody Knows’ Filminden Yeni Fragman

Avrupa Sineması Dünya Günün Haberi

Yönetmenliğini ve senaristliğini Asghar Farhadi’nin üstlendiği, başrollerini Penélope Cruz ve Javier Bardem’in paylaştığı ‘Everybody Knows’ filminden yeni fragman yayınlandı.

Bir Ayrılık ve Satıcı filmleriyle En İyi Yabancı Film dalında iki Oscar kazanan İranlı yönetmen Asghar Farhadi’nin yeni filmi Everybody Knows‘tan yeni bir fragman yayınlandı.

Oscar ödüllü Penélope Cruz ve Javier Bardem’in başrollerini paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Carla Camprave Inma Cuesta gibi isimler yer alıyor.

Cannes Film Festivali’nin açılışını gerçekleştiren film, çocukları ve eşiyle birlikte Buenos Aires’ta yaşayan Laura adında bir kadının hikayesine odaklanıyor. Buenos Aires’te yaşayan Laura, kız kardeşinin düğünü için Madrid açıklıklarındaki küçük köyüne geri döner. Beraberinde iki çocuğunu da yanında getirir. Ancak renkli bri aile kutlaması için dönen ailenin hayatı beklenmedik bir olay sonucunda tepetaklak olur. Yaşanan bu olay Laura’yı derinden sarsarken, gizli kalmış pek çok sırrın da açığa çıkmasına sebep olacaktır.

Everybody Knows ülkemizde 8 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up