Arnold Schwarzenegger ve Jackie Chan’li The Iron Mask’ten Fragman

Asya Sineması
Aksiyon sinemasının önde gelen isimlerinden Arnold Schwarzenegger ve Jackie Chan’i bir araya getiren The Iron Mask’ten ilk fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Oleg Stepchenko’nun yaptığı fantastik-macera türündeki film, 10 Nisan’da vizyona girecek.

İlk olarak 2019 yılında, Journey to China: The Mystery of Iron Mask ismi ile vizyona giren The Iron Mask, bu kez Avrupa’ya yelken açıyor. Rus-Çin ortak yapımı olan film, aksiyon sinemasının önde gelen isimleri Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’i bir araya getiriyor. 

2008 yapımı The Forbidden Kingdom adlı filmin devamı niteliğinde olan The Iron Mask, nefes kesen dövüş sahnelerine ve birbirinden etkileyici görsel efektlere ev sahipliği yapıyor. 18. yüzyıla yolculuk yapacağımız film, Uzak Doğu Rusyasını haritalamak ve Çinli prensesleri kurtarmak için görevlendiren Jonathan Green (Jason Flemyng) adlı bir haritacıyı takip ediyor.

Kült bilim kurgu serisi Terminatör ile adını efsaneler arasına yazdıran Schwarzenegger, Londra Kulesi’nin yılmaz koruyucusu olan James Hook karakteri ile karşımıza çıkacak. Çinli dövüş ustası ve aktör Chan ise hapsedildi kuleden kaçmaya çalışan Master karakterine hayat verecek. Xingtong Yao, Anna Churina, Rutger Hauer ve Charles Dance, filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerden.

Yönetmen koltuğunda Rus sinemacı Oleg Stepchenko’nun oturduğu film, 10 Nisan’da İngiltere’de vizyona girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up