Arnold Schwarzenegger Başrolde: Killing Gunther’den İlk Fragman

Hollywood Manşet Yakında
Arnold Schwarzenegger Başrolde: Killing Gunther’den İlk Fragman

Arnold Schwarzenegger’in başrolünde olduğu Killing Gunther‘den ilk fragman yayınlandı.

Suç komedisi türündeki filmin kadrosunda ayrıca Bobby Moynihan, Hannah Simone, Cobie Smulders, Paul Brittain, Amir Talai, Aaron Yoo, Ryan Gaul ve Allison Tolman var.

Killing Gunther’in konusu

Killing Gunther, dünyanın en iyi tetikçisi olan Gunther’ın hikâyesini anlatıyor. Onu öldürmek isteyenlerin ise bir sürü sebebi var: O kibirli, gösteriş meraklısı ve başkalarının işini çalan bir suikastçı. Suikastçı topluluğu ondan bıkmış durumda. Dünyanın dört bir yanından gelen ve Gunther’ı sonsuza kadar emekliye ayırmaya kararlı olan bir grup eksantrik katil, ona mükemmel tuzağı kurabilmek için bir araya gelir. Ancak yaptıkları büyük plan Gunther’ın onlardan her daim bir adım önde olmasıyla, utanç verici bir hatalar zincirine dönüşür.

Yapımcılığını Killam, Kim Leadford, Ash Sarohia, Steve Squillante ve Schwarzenegger’in üstlendiği film 20 Ekim’de Amerika’da vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up