Arif v 216’nın Çekimleri Tamam

Türkiye
Arif v 216’nın Çekimleri Tamam

Bilim kurgu serisi GORA’nın 3. devam halkası Arif ve 216 vizyon için gün sayıyor. Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Arif V 216’nın çekimleri tamamlandı. Filmden yeni kareler de yayınlandı.

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen filmi Arif V 216’nın çekimleri tamamlandı. Başrollerde Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in yer aldığı filmin setinden yeni kareler yayınlandı.

Seda Bakan, Zafer Algöz, Özkan Uğur gibi isimlerin de rol aldığı, 150 kişilik bir teknik ekiple 71 gün süren çekimler boyunca İstanbul’un güncel ve tarihi, doğal dokusu dekor olarak kullanıldı.

5 bine yakın yardımcı oyuncu kadrosuyla tamamlanan çekimlerin ardından filmin post prodüksiyon çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak.

Filmin 5 Ocak 2018’de vizyona girmesi planlanıyor.

Cem Yılmaz, filmin çekimlerinin tamamlanmasının ardından, sosyal medyadan yaptığı bu paylaşımda, “Sevgili dostlar, 71 gün süren Arif V 216 çekimlerini tamamladım, tatile doğru uçuyorum. Tüm ekip arkadaşlarımın selamı var” notunu yazdı.

Fragman için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up