Aralık Ayında İzleyeceğimiz 12 Güzel Film

Liste Manşet

Mavi Bisiklet: Blue Bicycle

Mavi Bisiklet
Vizyon Tarihi: 02 Aralık 2016

Ümit Köreken’in yönetmenliğini üstlendiği, bu yılın Altın Portakalı’na uzanan Mavi Bisiklet, 13 yaşındaki Ali’nin hikâyesini anlatıyor.

___

Babamin Kanatlari

Babamın Kanatları
Vizyon Tarihi: 02 Aralık 2016

Kıvanç Sezer’in yazıp yönettiği, birçok uluslararası festivalde gösterilen Babamın Kanatları, kanser hastası olduğunu öğrenen İbrahim ile yeğeni Yusuf’un hikâyeleri üzerinden önlenebilir işçi ölümlerine çarpıcı bir bakış atıyor.

___

Allied

Müttefik – Allied
Vizyon Tarihi: 02 Aralık 2016

Müttefik, 1942 yılında Kuzey Afrika’da düşman hattında savaşan Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour (Cotillard) ile karşılaşan istihbarat subayı Max Vatan’ın (Pitt) hikâyesini konu alıyor.

____

Nocturnal Animals

Gece Hayvanları – Nocturnal Animals
Vizyon Tarihi: 09 Aralık 2016

İlk filmiyle övgülere mazhar olan Tom Ford’un yönettiği, başrollerinde Amy Adams, Jake Gyllenhaal ve Michael Shannon gibi usta isimleri gördüğümüz Gece Hayvanları (Nocturnal Animals), iç içe anlatılan iki gerilimli hikâyeyi ele alıyor.

___

Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story
Vizyon Tarihi: 14 Aralık 2016

Gareth Edwards’ın yönetmenliğini üstlendiği Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi, Ölüm Yıldızı’nın planlarını çalmayı görev edinen bir grubun mücadelesini ele alıyor.

____

Tereddut (Clair-obscur)

Tereddüt
Vizyon Tarihi: 16 Aralık 2016

Usta yönetmen Yeşim Ustaoğlu’nun yönettiği Tereddüt, hayatları kesişen iki kadının hikâyesini ele alıyor.

___

Sayfa 1 –

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up