Apple TV+ Dizisi For All Mankind’dan Fragman

Diziler

Bu yıl açılacak Apple TV+’ta yayınlanacak olan For All Mankind dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Netflix’in başarısının ardından kendi dijital platformlarını açmak için birbirleriyle yarışan medya şirketleri arasında yer alan en güçlü isim olarak görülen Apple TV+, hazırladığı film ve dizileri seyirci ile buluşturmaya hazırlanıyor. Sonbaharda açılması beklenilen platformun içerisinde Steven Spielberg, M. Night Shyamalan, J.J. Abrams, Damien Chazelle, Ron Howard, Taika Waititi, Sofia Coppola gibi önemli isimlerin hazırladığı dizi ve filmler yayınlanacak. Bunlar içerisinde izleyicilerle buluşacak ilk dizilerden biri de For All Mankind olacak.

Battlestar Galactica ve Outlander gibi dizilerle tanınan Ronald D. Moore‘un hazırladığı For All Mankind, 1960’lı yıllarda uzay yarışının merkezinde yer alan mühendislerin, astronotların ve onların ailelerinin hikâyesini anlatıyor.

The Killing, House of Cards ve Altered Carbon gibi dizilerle tanınan Joel Kinnaman‘ın başrolünü üstlendiği For All Mankind’ın oyuncu kadrosunda Michael Dorman, Sarah Jones, Shantel VanSanten, Wrenn Schmidt ve Jodi Balfour gibi isimler yer alıyor.

Dizinin vizyon tarihi henüz açıklanamasa da platformun açıldığı hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up