Apple TV+ Dizilerine İkinci Sezon Onayı

Diziler

1 Kasım’da yayın hayatına başlayan  ilk dizilerden olan The Morning Show, See, Dickinson ve For All Mankind, 2. sezon onaylarını aldı. 

Netflix, Amazon ve Hulu gibi dijital platformların gördükleri büyük ilgi sonrasında kendi içeriklerini üretmek adına büyük bir hazırlığa giren Apple, yeni dijital platformu Apple TV+’ı 1 Kasım’da yayın hayatına soktu.

Platformun ilk dizilerinden olan ve büyük bir merakla beklenen Reese Witherspoon, Jennifer Aniston ve Steve Carell’lı The Morning Show, Jason Momoa’nın başrolünü üstlendiği, Steven Knight imzalı See, Emily Dickinson’ın hayatını konu alan Dickinson ve 1960’lardaki uzay yarışını Rusya’nın kazandığı alternatif bir evrende geçen For All Mankind dizileri Apple TV+‘da seyirci ile buluştu. Ancak dizilerin yayınlandıkları tarihten bu yana beklenen izlenme sayısına ulaşmadığı açıklandı.

Parrot Analytics sitesi üzerinden açıklanan verilerde, Apple TV+ dizilerinin diğer platformlarda yayınlanan dizilere göre daha az izlendiği gözlemlendi. Diziler arasında en çok ilgi gören yapım Jason Momoa’nın başrolünü üstlendiği See olurken, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Steve Carell gibi üç önemli ismi bir araya getiren The Morning Show’un ise daha az ilgi çektiği görüldü.

Apple, beklentilerin altında kalmalarına rağmen 1 Kasım’da yayınlanan dört dizisine (The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind) de şimdiden ikinci sezon onayı verdi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up