Antonio Banderas: Oscar’a aday olmam büyük olay

Hollywood
Antonio Banderas, Pain and Glory filminde canlandırdığı Salvador Mallo karakteriyle Oscar’a aday olması hakkında konuştu.

Pain and Glory filminde canlandırdığı Salvador Mallo karakteriyle, En iyi erkek oyuncu dalında Akademi Ödülleri’ne aday olan Antonio Banderas, Good Morning America şovuna katıldı. 9 Şubat’ta Los Angeles’ta düzenlenecek tören öncesi konuşan 59 yaşındaki oyuncu “Oscar adayı olmanın dünya çapında nasıl bir önemi bulunduğunu konusunda bir fikriniz yok. Gerçekten çok güçlüler. Benim gibi birinin küçük bir filmle, kendi dilim İspanyolca’da böyle bir mertebeye ulaşması, büyük bir olay” şeklinde konuştu.

92. Oscar Ödülleri’ne aday olduğunu Malaga’da öğle yemeği sırasında aldığını söyleyen Banderas, “Bir anda telefonum çalmaya başladı ve üç yüz mesaj aldım. Bir saate kalmadan restoranın önü magazincilerle dolmuştu. İnanılmazdı” şeklinde konuştu.

Banderas, En iyi erkek oyuncu kategorisinde; Leonardo DiCaprio, Adam Driver, Joaquin Phoenix ve Jonathan Pryce ile yarışacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up