Anthony Hopkins ve Jonathan Pryce’lı The Two Popes’dan İlk Fragman

Hollywood

Anthony Hopkins ve Jonathan Pryce başrollü The Two Popes filminden ilk fragman yayınlandı.

Anthony Hopkins ve Jonathan Pryce başrollü The Two Popes filmi bu sene seyirci ile buluşacak. Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali’nde gerçekleştirecek olan filmin başrollerinde usta oyuncu Anthony Hopkins ve Jonathan Pryce yer alıyor.

Uzun zamandır herhangi bir projede yer almayan Hopkins’i göreceğimiz yapım, Telluride ve Toronto film festivallerinin ardından Londra Film Festivali’nin seçkisinde de yer aldı.

Yönetmen koltuğunda  Fernando Meirelles’ın oturduğu filmin senaryosunu Anthony McCarten kaleme alırken, oyuncu kadrosunda Juan Minujín, Sidney Cole, Thomas D Williams ve Federico Torre gibi isimleri de göreceğiz.

Filmin konusu: Kilisenin izlediği yolla ilgili şikayetleri olan olan Kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce), 2012 yılında Papa Benedict’ten (Anthony Hopkins) emekli olmak için izin ister. Bunun yerine, skandalla ve kendinden şüphe etmekle boğuşmakta olan Papa Benedict, Katolik Kilisesi’nin temellerini sarsacak bir sırrı ortaya çıkarmak için en sert eleştirmeni ve gelecekteki halefini çağırır. Vatikan duvarlarının ardında, hem gelenek hem de ilerleme, suçluluk ve affedilme arasında bir mücadele başlar, çünkü bu iki farklı adam, ortak bir zemin bulmak ve dünyadaki milyarlarca takipçi için bir gelecek oluşturmak için geçmişlerinde kalan izlerle yüzleşecektir.

The Two Popes, 20 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up