Antalya’da Çekimlerine Başlanan Guy Ritchie ve Jason Statham’lı Five Eyes Filminden Detaylar

Hollywood Manşet

Yıldız oyuncu Jason Statham ve ünlü sinemacı Guy Ritchie’yi bir araya getiren “Five Eyes” filminin çekimleri Antalya’da başladı.

İki büyük ismi yıllar sonra tekrar bir araya getiren Five Eyes filminin çekimleri Antalya’da başladı. Ülkemizdeki çekimleri üç hafta sürecek olan filmin muhteşem ikilisi daha önce Lock, Stock and Two Smoking BarrelsSnatch ve Revolver gibi yapımlarda bir araya gelmişti.

Film için dev bir platoya dönüştürülen Kaleiçi ve Expo alanının sanat çalışmarına ve dekoruna şu zamana kadar 20 milyon TL harcandığı biliniyor. Filmin toplam bütçesinin ise $60 milyona ulaşması bekleniyor. 

Dünyayı tehdit eden ölümcül silahın ticaretini engellemeye çalışan teknoloji konusunda uzman bir CIA ajanı ile birlikte görevlendirilen MI6 ajanının hikâyesini ekranlara taşıyacak filmin senaryosu da yönetmen Guy Ritchie tarafından kaleme alındı.

Prodüksiyonu ülkemizde halen devam eden filmde Jason Statham‘a Aubrey PlazaHugh Grant, Josh Hartnett, Cary Elwes gibi isimler eşlik ediyor.  

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up