Annihilation – Yok Oluş Filminden Yeni Fragman

Hollywood Yakında

Alex Garland’ın yeni bilim kurgusu Annihilation (Yok Oluş) filminden yeni fragman yayınlandı.

Natalie Portman, Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Jennifer Jason Leigh, Oscar Isaac ve David Gyasi‘nin başrolünde oynadığı filmin konusu şöyle:

İçlerinde biyolog, antropolog, psikolog ve araştırmacı bulunan 4 kadın, gerçekleşen anormal faaliyetlerden dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan gizemli “Area X” bölgesine gönderilir. Grup, Southern Reach organizasyonu adıyla bu gizemli bölgeye gönderilen 12. keşif gezginleridir. Daha önce bölgeye giden 2. keşif grubu toplu intiharla, 3. keşif grubu insanların birbirine ateş edip öldürmesiyle sonuçlanır. 11. keşif grubu ise eski hallerine göre bir gölge gibi geri döner ve kısa süre sonra hepsi kanserden ölür. Kendilerini nelerin beklediğini bilmeyen bu 12. keşif grubu bir bilinmeze doğru ilerlemektedir.

Jeff VanderMeer’in aynı isimli eserinden uyarlanan Annihilation – Yok Oluş,  12 Mart 2018 tarihinde Netflix’te yayınlanacak .

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up