‘Anne With an E’ 3. Sezon Onayını Aldı

Diziler

Netflix, Lucy Maud Montgomery’nin ünlü roman serisi Anne of Green Gables’tan uyarlanan dizi ‘Anne With an E’ için 3. sezon onayını verdi.

Lucy Maud Montgomery’nin ünlü roman serisi Anne of Green Gables’tan uyarlanan dizi, Moira Walley-Beckett ve Miranda de Pencier ikilisinin imzasıyla ekrana taşınıyor.

Anne ve babasının ölümünden sonra öksüz ve yetim kalan Anne, amcasıyla yengesinin yanına verilmiş; fakat amcasının vefatı ve yengesinin şehre taşınmasıyla çeşitli aileler için hizmetçilik yapmaya başlamıştır. Yaşadığı yetimhanedeki talihsiz bir karışıklıkla kendini Green Gables kasabasında yaşayan Cuthbert kardeşlerin yanında bulur. Yıllar sonra sıcak bir yuvaya kavuşmanın sevincini yaşayan küçük kız, daha görür görmez aşık olduğu bu kasabada kısa zamanda herkesin dikkatini çekecek; zekası ve eşsiz hayal gücü sayesinde karşılaştığı sorunların üstesinden gelecektir.

Yeni sezonun çekimlerinin kış aylarında Prince Edward Island ve Ontario’da başlayacağı açıklandı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up