Animasyon Festivali Başvuruları Bekliyor

Festivaller

9-istanbul-animasyon-festivali 

Bu yıl 18 – 23 Kasım 2014 tarihleri arasında dokuzuncu kez gerçekleşecek olan İstanbul Animasyon Festivali’ne başvurular devam ediyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler 5 Eylül Cuma gününe kadar başvurularını yapabilecek. Yarışma, 1 Ocak 2011 tarihinden sonra tamamlamış tüm filmlere açık olarak düzenleniyor.

Online Başvuru: http://www.iafistanbul.com/application

Başvuru Formunu: https://www.sinefesto.com/wp-content/uploads/2014/08/9.-İstanbul-Animasyon-Film-Festivali-Başvuru-Formu.pdf

Başvuru Koşulları: http://www.iafistanbul.com/files/iaf9_yarisma_kosul.pdf

Başvurular İstanbul Animasyon Festivali’nin web sitesinden ücretsiz olarak yapılabiliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen en iyi filmler İstanbul Animasyon Festivali’nde izleyiciyle buluşuyor Geçtiğimiz festivalde 44 ülkeden 550’nin üzerinde başvuru oldu.

Yarışmaya başvuran filmler IAF Büyük Ödülü, Uzun Metraj, Türk Kısa Filmi, Öğrenci Filmi, İlk Film ve Müzik Klibi dallarında yarışacak.

Bilgi için: www.iafistanbul.com

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up