Angelina Jolie’nin “Unbroken” Filminin İlk Görüntüleri Yayınlandı

Dünya

unbroken-jack-oconnell-finn-wittrock-600x400

Angelina Jolie’nin yönetmenliğini yaptığı Unbroken filminin ilk fotoğrafları yapım şirketi Universal tarafından yayınlandı.

Film Abd’li milli sporcu Lois Zamperi’nin biyografisinden esinlenerek senaryolaştırıldı. “Unbroken : A World War II Story of Survival Resilence and Redemption” isimli kitaptan uyarlanan filmin türü savaş,dram ve biyografi.

Film, 1936’da Berlinde düzenlenen olimpiyat oyunlarında Abd’yi temsil eden Lois Zamperi adlı uzun mesafe koşucusunu konu almaktadır. Dereceye giremeyen oyuncunun final performansı o kadar iyidir ki Adolf Hitler kendisi ile tanışmak ister. 4 yıl sonra yapılan Tokyo Olimpiyat oyunlarında ise favori isim olur. O dönemde var olan 2. Dünya Savaşı dolayısıya olimpiyatlar iptal edilir ve Zamperini savaşta gönüllü olarak yer alır. Pasifikte yaşadıkları bir kaza sonucu 47 gün sürecek bir yaşam mücadelesi vermeye başlarlar.

unbroken-angelina-jolie-600x400

Çekimleri süren filmin ülkemizde gösterime girme tarihi ise; 1 Ocak 2015.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up