Andrew Scott’tan Phoebe Waller-Bridge ile Yeniden Çalışabilir

Diziler
Fleabag dizisiyle Altın Küre adaylığı kazanan Andrew Scott, Phoebe Waller-Bridge ile yeni projelerde bir araya gelebileceğini söyledi.

Phoebe Waller-Bridge’ın yaratıcısı olduğu Fleabag dizisi, kazandığı ödüller ve seyircilerden aldığı tepkilerle yılın en başarılı yapımlarından biri oldu.

2. sezonu ile final yapan dizinin başrol oyuncularından Andrew Scott, dizide canlandırdığı rolle Altın Küre’den adaylık elde etti.

Adaylığını öğrendikten sonra Variety‘e ufak bir röportaj veren oyuncu: “Adaylığınızı öğrendiğinizde neredeydiniz?” sorusuna; “En iyi arkadaşımla birlikte Londra’da bir kafede çikolatalı kurabiye yiyorduk. Menajerim aradı, haberi verdi ve çok sevindim. Heyecanlıydım ama kurabiyeyi bitirmeyi unutmadım. Phoebe’yi aradım ve onunla konuştum.” dedi.

Karakterinin bu kadar sevilmesi hakkındaki soruya, “Bence çok iyi yazılmış bir karakter. Phoebe, elbette ki büyük bir feminist yazar olarak görülüyor ama karmaşık ve eğlenceli bir erkek karakter yaratmada da büyük özen gösterdi. Ne olması gerektiğini çok ince detaylara kadar düşündü. Fleabag ile eşleşmesi gerekiyordu çünkü onu tamamen gören tek kişi oydu. Bir karakterin ne kadar karmaşık olduğu konusunda oldukça zorlayıcı olmalıydı.” ifadelerini kullandı.

Dizinin final kararı almasına rağmen yeni bir sürprizle karşılarına çıkabilecekleri ihtimali üzerine ise, “Hayır, sanmıyorum. Sanırım bu hikayeyi burada bırakacağız. Fakat Phoebe ve ben başka bir şey üzerinde birlikte çalışmayı planlıyoruz. Çok iyi bir arkadaş olmanın ve mükemmel bir kimyaya sahip olmanın yanı sıra paylaştığımız şeyleri de göz önünde bulundurup birlikte çalışmak istedik. Fleabag değil ama kesinlikle birlikte bir şeyler üzerinde çalışacağımızı söyleyebilirim.” diyerek yeni projelere yeşil ışık yaktığını dile getirdi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up