Amerikan Yazarlar Birliği Ödülleri’nde Bu Yıl Rekabet Büyük

Diziler

2016 Amerikan Yazarlar Birliği Ödülleri için Game of Thrones ve Westworld arasında çekişme yaşanacak.

Televizyon ve sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan Amerikan Yazarlar Birliği Ödülleri’nde (The Writers Guild of America – WGA) yarışacak diziler belli oldu. ‘En iyi dizi’ dalında Game of Thrones ve Westworld yarışacak. İki favori dizi arasından hangisinin seçileceği merak konusu.

Aynı dalda yarışacak diğer adaylar ise The Americans, Better Call Saul ve Stranger Things olarak açıklandı. Westworld ve Stranger Things yeni dizi kategorisinde de adaylar arasında.

Geçen yıl Amerikan Yazarlar Birliği Ödülleri’nde Mad Men en iyi dizi seçilmişti. Bu yılın komedi dizisi dalında yarışacak olan adaylar ise şöyle: Atlanta, Silicon Valley, Transparent, Unbreakable Kimmy Schmidt ve Veep. Uzun metrajlı uyarlama dalında 1.22.63, American Crime Story: The People vs. O.J. Simpson, Madoff, The Night Of ve Roots yarışacak.

Ödüller, 19 Şubat 2017’de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

 

Kaynak: NTV

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up