Amazon İlk Yerli Dizi Çalışmalarına Başladı

Diziler Manşet

Geçtiğimiz hafta ülkemizde gösterimlerine başlayan Amazon, ilk yerli dizi çalışmalarına hazırlanıyor.

Uluslararası dizi ve film izleme platformu olan Amazon geçtiğimiz hafta ülkemizde yayın hayatına başlamıştı. Sevenlerini heyecanlandıran platform şimdide dünyada eşi görülmemiş bir projeye hazırlanıyor. İlk Türk Amazon dizisi olacak Artı, seyircilerine yapay zekanın sınırlarını zorlamaya davet edecek.

Söylentilere göre başrollerinde Okan Bayülgen‘in ve Binnur Kaya‘nın yer alacağı dizi, seyircilerine karakter seçme özelliği de sunacak. Yapımın geri kalan kadrosunda ise genç oyuncu Zeynep Alkan, Aslı Omağ ve Serenay Aktaş‘ın yer alacağı konuşuluyor. Resmi olmayan açıklamalarla birlikte meraklandıran dizinin 19 Mayıs 2021 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor.

Daha önce Amazon‘un Orhan Pamuk romanı olan Masumiyet Müzesi’ni TV’ye uyarlayacağı açıklanmıştı. Yaptığı hamlelerle sinemaseverleri heyecanlandıran Amazon, makul fiyatı ile gelecek günlerde rakiplerinin önüne geçmeye aday gibi görünüyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up