Altın Portakal’da Günün Programı: 17 Ekim Cuma

Festivaller

FESTİVALDE BUGÜN  (17 EKİM 2014 CUMA)

altin_portakal-51

 

SaatSalon

 

09.00

 

10.00

 

 

 

11.00

 

 

11.15

 

11.30

Antalya Film Forum Kahvaltı

 

Sinema Filmleri mi, Televizyon Dizileri mi [Panel] – (Özge Özpirinççi’nin katılımıyla)

 

 

Küçük Kara Balıklar (Belgesel)

(Q&A: Tüm ekibin katılımıyla)

 

Mucizeler [Başka Sinemadan: Büyürken]

 

Ulusal Kısa Yarışma Dışı 1-2

(Intermezzo, Yüzyıllık Aşk film ekipleri sunumu ile)

 

 

Su Otel

 

Akdeniz Ünv. Olbia

 

 

 

Migros, Salon 6

 

 

Migros, Salon 5

 

Migros, Salon 2

 

12.30

 

 

 

13.00

Teşekkürler Bayanlar ve Baylar [Dünya Sinemalarından]

 

 

Gılgamış’tan Bugüne Hikaye Anlatımı/Workshop (Kısa Film Jüri Başkanı-Yönetmen Tevfik Başer)

 

 

Markantalya

 

 

 

Akdeniz Üniversitesi İktisat Fakültesi

 

13.00İçimdeki İnsan [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışma Dışı] – GALA

Q&A: İrfan Yalçın, Özden Yalçın, Atay Sözer, Aydın Sayman, Suavi Eren

 

AKM Aspendos
14.00

 

14.00

Abbas Kiarostami Masterclass [AFF]

 

İnsanları Seyreden Güvercin [Özel Gösterimler]

 

Su Otel, Voda Salonu

 

Migros, Salon 5

 

14.15Mahkeme [Uluslararası Yarışma]

 

Migros, Salon 2

 

14.30Balık [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

Migros, Salon 6

 

15.30Oflu Hoca’yı Aramak [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

Markantalya

 

16.00İtirazım Var [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması] – GALA

Q&A: Onur Ünlü, Nadide Argun, Hazal Kaya, Büşra Pekin, Serkan Keskin, Sırrı Süreyya Önder, Hande Yılmaz, Güler Ökten

 

AKM Aspendos

 

 

16.30

 

 

 

16.45

Muhsin Ertuğrul [Ulusal Belgesel Özel Gösterimler]

 

 

Annemin Şarkısı [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

Akdeniz Üni. Olbia

 

 

 

Migros, Salon 6

 

 

17.00

 

Kuzeyin Paris’i [Dünya Sinemalarından]

 

Migros, Salon 2

 

18.00Macondo [Uluslararası Yarışma]

Q&A: Sudabeh Mortezai, Oliver Neumann

 

Migros, Salon 5
18.00Guruldayan Kalpler [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

Markantalya

 

18.00

 

19.00

 

19.00

Endüstri Buluşmaları

 

Kirazın Tadı [Onuruna]

 

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in katılımıyla Antalya Film Forum Kapanış Töreni 

 

Su Otel, Voda Salonu

 

AKM Perge

 

Su Otel, Voda Salonu

 

19.15Dağdaki Tabut [Uluslararası Yarışma]

 

Migros, Salon 6
19.30Çekingen [Uluslararası Yarışma]Migros, Salon 2
 

 

20.45

 

 

 

 

21.00

 

 

İyi Biri [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması]

 

 

 

 

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Duygu [Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması] –GALA

Q&A: Çiğdem Vitrinel, Ceyda Aşar, Erdal Beşikçioğlu, Sezin Akbaşoğulları, Ege Aydan, Hare Sürel

 

 

 

Markantalya

 

 

 

 

AKM Aspendos

21.00Michael Jakson Anıtı [Uluslararası Yarışma] Q&A: Natasa Tapuskovic

 

Migros, Salon 5
21.45Gözleri Kapalı Yaşam Daha Kolay [Bir Ülkeye Bakış: İspanya] Q&A: Daniel Vilar

 

Migros, Salon 6
22.00Timbuktu [Özgürlük Rüzgarı]Migros, Salon 2

 

Sinefesto

Sinefesto

Admin at Sinefesto
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.
Sinefesto

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up