Altın Ahududu Ödülleri Sahiplerini Buldu

Günün Haberi Hollywood
Altın Ahududu Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl 37’ncisi dağıtılan Altın Ahududu Ödülleri sahiplerini buldu. Kötülük ve kötü iş, yapanın yanına kalmaz diyen Ahududu Ödülleri görkemsiz bir törenle sahiplerine verildi.

Bu yıl biraz daha politikleşen ödüllerde Hillary’s America: The Secret History of the Democratic Party adlı Clinton karşıtı belgesel, beş dalda aday gösterilirken En Kötü Film ödülünün sahibi oldu.

Filme verilen bir diğer ödül ise belgeseli seslendiren D’Souza “En Kötü Erkek Oyuncu” ödülüne layık görüldü. Filmde Clinton‘ı canlandıran Rebekah Turner’a ise “En Kötü Kadın Oyuncu” ödülü verildi. D’Souza, “Bu ödülü bana veriyorsunuz çünkü Trump’un seçimleri kazanmasından dolayı çok üzgünsünüz. Bu yenilgiyi atlatamadınız ve atlatamayacaksınız” diyerek bir video çekti.

Öne çıkan bir diğer film ise “Batman v Superman: Dawn of Justice” oldu. Ben Affleck ve Henry Cavill’e En Kötü İkili Ödülü, En Kötü Yeniden Çevrim veya Devam Filmi Ödülü ve En Kötü Senaryo Ödülü verildi.

Altın Ahududu galipleri arasında Kristen Wiig Zoolander 2 için En Kötü Yardımcı Kadın Oyuncu ve Melody’s Glady’den oluşan Mel Gibson, Hacksaw Ridge ile Razzie Kurtarıcısı Ödülü‘ne layık görüldü.

Razzy yani Altın Ahududu Ödülleri 24 ülkeden 1000 Ahududu üyesinin oylarıyla seçiliyor ve her yıl akademi ödüllerinden bir gün önce sahiplerini buluyor. Altın Ahududu Ödülleri düşük bütçeli filmleri değil, Hollywood’un yüksek bütçeli, büyük prodüksiyonlu filmlerini hedef alıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up