Alfonso Cuaron ve Casey Affleck’ten Korku Dizisi Geliyor

Hollywood Manşet

2018 yılında gösterime giren Roma filmiyle dünya çapında adından söz ettiren Alfonso Cuaron’un yeni projesi belli oldu. Cuaron, yeni dizisi için Casey Affleck ile işbirliği yapacak.

Roma filmiyle birçok eleştirmenin övgüsünü kazanan Alfonso Cuaron, yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak BAFTA ödüllerinde en iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi yabancı film dallarında ödüle layık görülen Roma‘nın ardından Cuaron, yeni bir dizi projesi için kolları sıvadı.

Daha önce yapımcılığını üstlendiği Believe dizisinin pilot bölümünü çeken Cuaron, bu kez korku türünde bir dizi hazırlıyor. Korku türündeki dizinin başrolünü ise Oscar ödüllü oyuncu Casey Affleck üstlenecek. Ascension adıyla anılan dizi bir tarikatın doğuşunu konu alan dizide Affleck aynı zamanda Cuaron ile yapımcılığı da paylaşacak.

Çekimlerine bu yıl başlanacağı söylenen dizinin 2020 yılında ekranlara gelebilir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up