Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’li İşte Bu Benim Masalım Dizisinden Fragman Yayınlandı

Diziler Manşet

Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve yayın hayatına 2021’de başlayacak olan dijital içerik platformu “Exxen”in Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’li dizisi “Bu Benim Masalım”dan ilk fragman geldi.

Yeni yılın en büyük girişimlerinden biri olan ve Acun Ilıcalı tarafından kurulan yeni dijital içerik platformu Exxen‘in Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven‘li dizisi Bu Benim Masalım‘dan ilk fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğuna; Kocan Kadar Konuş, Arif v 2016, Görümce, Hedefim Sensin ve Patron Mutlu Son İstiyor gibi filmlerin yönetmeni Kıvanç Baruönü‘nün oturduğu dizi, sahne korkusu olan genç bir kadının yaşadıklarına ışık tutacak. 1 Ocak‘ta prömiyer yapacak olan dizinin senaryosunda ise Deniz Gürlek ve Melek Seven‘in imzaları bulunuyor.

Müzikal havası ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanan dizide Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven‘e Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Faruk Aran, Sude Oduncu, Bengü GürsesKamil GülerZeynep Kankonde Mbuyı ve Nevra Serezli gibi yıldız isimler eşlik edecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up