Alejandro Amenábar’ın Yeni Filminden Fragman Yayınlandı

Avrupa Sineması

The Sea Inside ve The Others gibi filmlerle adından söz ettiren Alejandro Amenábar’ın İspanya İç Savaşı sırasında geçen yeni filmi Mientras dure la guerra’dan ilk fragman yayınlandı.

Son olarak Regression filmi ile beyaz perdeye ara veren İspanya sinemasının önemli isimlerinden Alejandro Amenábar, yeni filmi Mientras dure la guerra ile sinemalara geri dönmeye hazırlanıyor.

Abre los ojos, The Sea Inside ve The Others gibi sevilen filmlere imza atan yönetmen, Mientras dure la guerra filminin senaryosunu Alejandro Hernández ile birlikte kaleme aldı. Film, izleyicileri 1936’nın İspanya’sına götürecek ve ülkedeki iç karışıklığı çözeceğini umarak ordu ayaklanmasına destek veren başarılı yazar Miguel de Unamuno’nun hikâyesini beyaz perdeye taşıyacak.

Filmde Miguel de Unamuno’ya Karra Elejalde Miguel hayat verirken, oyuncu kadrosuna Miguel’e Eduard Fernandez, Nathalie Poza, Santi Prego. Luis Bermejo ve Tito Valverde eşlik ediyor.

Amenábar’ın yeni filmi İspanya’da 27 Eylül’de gösterime girecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up