Alef Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı

Diziler Günün Haberi
Emin Alper’in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in yer aldığı Blu TV dizisi Alef’ten ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Abluka ve Tepenin Ardı filmlerinden sonra bu yıl gösterime giren Kız Kardeşler filmiyle uluslararası birçok festivalde adından övgüyle söz ettiren Emin Alper, BluTV için yeni bir dizi hazırlığına başladı.

Polisiye türündeki Alef isimli dizi, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini anlatıyor. Genç ve hırslı bir dedektif (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortak (Ahmet Mümtaz Taylan) arasında yaşanan çatışmalara dikkat çeken dizi, aynı zamanda işlenen bu cinayetlerle ikilinin beraber çalışmak konusunda sınırlanırını zorlayacak. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak.

Emin Alper’in imzasını taşıyacak dizinin oyuncu kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen gibi isimler yer alıyor.

Henüz net bir yayın tarihi olmayan dizinin yıl içerisinde seyirciyle buluşması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up