Alec Baldwin ‘Joker’ Filminin Kadrosuna Katıldı

Hollywood

Joaquin Phoenix’in başrolünü üstleneceği yeni ‘Joker’ filminin ‘Batman’ cephesinde Alec Baldwin boy gösterecek.

Joaquin Phoenix’li ‘Joker’ filmine Alec Baldwin de katıldı. Joaquin Phoenix’in, Batman’in ezeli düşmanı olan ikonik karakter Joker’e hayat vereceği filmde Baldwin, sonradan Batman olacak olan Bruce Wayne’in babasını canlandıracak.

Robert De Niro’nun bir talk-show sunucusunu, Marc Maron ise talk-how programına konuk ayarlayan organizatörü canlandıracağı filmde, Frances Conroy Joker’in annesi Penny’i, Zazie Beetz de ileride Gotham’da terör estirecek ve suç prensi olarak anılmaya başlayacak olan Joker’in dikkatini çeken bekar bir anneyi canlandıracak.

Felekten Bir Gece’nin yönetmeni Todd Phillips’in imzasını taşıyacak olan solo ‘Joker’ filminin senaryosunda yönetmenle birlikte Scott Silver’ın imzası var.

Film, toplum tarafından hiçe sayılmış bir insanın cesur karakter çalışması olmanın yanı sıra, aynı zamanda uyarı niteliği taşıyan bir hikaye olarak planlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up