Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1

Dünya Manşet

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 dünyayla aynı anda, 18 Kasım 2011’de sinemalarda. 

Alacakaranlık Efsanesi’nin merakla beklenen, Oscar® sahibi yönetmen Bill Condon’ın yönettiği, serinin dördüncü filmi, ‘Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1’, milyonları etkisi altına alan bu romantik efsanenin sırlarını ve gizemini aydınlığa kavuşturuyor.

İki bölümlük adaptasyonun birinci “Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1”in yönetmeni Bill Condon senaristi Melissa Rosenberg ve Stephenie Meyer’ın Breaking Dawn kitabından uyarlama. Film serisi ile beraber efsaneleşen Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner başroldeler.

Konu:

Bella ve Edward evlenirler fakat balayları Bella’nın hamile olduğunu farketmesiyle yarıda kesilir. Bella’nın hamileliği hızla ilerlemektedir ve bu da onu güçsüz bırakmaktadır. Edward, Bella’nın hayatını kurtarmak için ne yapması gerektiğini biliyordur ve zor da olsa bu kararı vermesi gerekecektir. Bu bölümde Bella (Kristen Stewart) ve Edward (Robert Pattinson) ile tüm sevdikleri, gösterişli düğünleri, geçirdikleri romantik balayı ve çalkantılı bir hal alan bebeklerinin doğumunun getirdiği zincirleme sonuçlarla yüzleşmek durumunda kalırlar. Tüm bunlar Jacob Black (Taylor Lautner) için de beklenmedik ve şok edici bir gelişme olacaktır.

Gösterim Tarihi: 18 Kasım 2011

Dağıtım: Tiglon Film

İthalat: Fida Film

Yönetmen: Bill Condon

Senarist: Melissa Roseberg

Yapım: Summit Entertainment

Süre: 117 dk

Oyuncular: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Billy Burke

sinefesto.com/ Barış Karabulut

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up