TV > Diziler 1 yıl önce

Sinefesto

Alacakaranlık Dizisi Hazırlanıyor

Lionsgate Televizyonu, yazar Stephenie Meyer'in kitap serisini son derece başarılı filmlerden sonra hayata döndürebilecek bir dizi üzerinde erken geliştirme aşamasındadır.

The Hollywood Reporter'ın edindiği bilgilere göre yazar Stephenie Meyer'in en çok satan kitap serisinin bir dizi versiyonu Lionsgate TV aracılığıyla erken geliştirme aşamasında.

Yapımları arasında Tell Me Lies, The Walking Dead: World Beyond, Raised by Wolves, Dirk Gently's Holistic Detective Agency ve The Get Down gibi yapımların da yer aldığı Sinead Daly, Twilight'ın senaryosunu yazmakla görevlendirildi. Daly'nin Twilight'ın özel olarak ne olacağını ve Meyer'in kitaplarının yeniden çevrimi mi yoksa farklı bir yan ürün mü olacağını belirlemek için Lionsgate TV ile birlikte çalıştığını söylüyor .

Alacakaranlık dizisi emekleme aşamasında ve kaynakların söylediğine göre henüz bir ağa/platforma sahip değilAlacakaranlık serisinin potansiyel alıcılara ne zaman çıkarılacağına dair henüz bir zaman çizelgesi yok .

Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner'ın yıldızlarının yer aldığı film serisi, toplu olarak dünya çapında 3,4 milyar dolardan fazla hasılat yapmıştı.

Twilight serisi Lionsgate kütüphanesinin önemli bir parçasıdır. Şafak Vakti: Bölüm 2'nin Meyer'in film uyarlamasını tamamlamasından beş yıl sonra 2017'de, Lionsgate CEO'su Jon Feltheimer, “anlatılacak daha çok hikaye var ve biz, zamanı geldiğinde onları anlatmaya hazırız” diyip gelecek projelere yeşil ışık yakmıştı.

İlginizi Çekebilir