Aksu’nun Setine Baskın

Kamera Arkası Türkiye

Yönetmen-senarist Yüksel Aksu’nun Muğla’da çekimleri devam eden filmi İftarlık Gazoz’un setine caretta carettalar için ara verildi.

Eğlenceli ve duygusal hikayesiyle izleyicileri seksenler öncesine götürmeye hazırlanan İftarlık Gazoz’un Muğla ve ilçelerinde çekimleri sürüyor. Plaj sahneleri için özel izinle İztuzu Plajı’nda set kurmaya hazırlanan ekip güzel bir sürprizle karşılaştı.

1444257213_iftarlikGazoz_iztuzu_5_Caretta_Caretta

İztuzu’na özel izin almak için giden İftarlık Gazoz ekibi, Deniz Kaplumbağaları Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından tedavi edilen beş yetişkin deniz kaplumbağası ve yeni doğmuş yaklaşık 50 yavrunun denize bırakılması gerektiğini öğrendi. Bu hassas durumu olumsuz etkilememek adına film ekibi çekim planlarını değiştirdi.

Rehabilitasyon merkezi tarafından 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü’nde bu özel anın gerçekleştirildiği tören için bir araya gelen yöre halkıyla birlikte İftarlık Gazoz ekibi de bu mutlu sona tanıklık etti.

İftarlık Gazoz’un 2016 yılının ilk aylarında vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up