Bu Akşam TV’de Neler Var

TV'de Sinema

Sevimli Hayvanlar – Beyaz TV Saat: 20.15

İnsanların acımasızlığı karşısında hayvanlar çaresizdir ancak kendi aralarında birleşerek bu duruma meydan okumak için ilk adımı atarlar. Bir kutup ayısı, bir kanguru, bir tazmanya canavarı ve bir horoz bu mücadelenin başında yer alır.

Ninja Kaplumbağalar – Sinema TV Saat: 21.00

Shredder liderliğindeki Foot Klanı, New York şehrinin üzerine bir karanlık gibi çökmüştür. Dört kahraman kardeş, kanalizasyonun derinliklerinden çıkarak harekete geçene kadar şehrin geleceği karanlıktır. Ninja Kaplumpağalar, haber muhabiri April O’neil ve kameraman Vern Fenwick ile birlikte çalışarak, Shredder’ın karanlık planlarını ortaya çıkarmaya çalışacaklardır.

Adab-ı Muaşeret – TV 2 Saat: 21.30

Matematik öğretmeni olan babası Nurettin Bey’le birlikte sürekli okul değiştirmesi Aykut’u çok bunaltmıştır. Ancak bu sefer yapacakları okul ve şehir değişikliği, Aykut’un hayatında bambaşka bir kapı aralayacaktır. 29 Şubat Lisesi’sinde kızlar ve erkekler arasında iki ayrı grup vardır. Kızların grubu ‘Adab-ı Muaşeret’, erkeklerin grubu ise ‘Mokokolar’dır. Bu iki grup arasındaki zorlu yarışa Aykut da dahil olmak zorunda kalır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up