Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Kartal – Beyaz TV Saat: 20.15

M.S. 140 yılında, efsanevi Ninth savaşçılarının İskoçya’da kayıplara karışmasından yirmi yıl sonra, genç bir komutan olan Marcus Aquila, babasının onurunu kurtarmak için yola çıkar. Roma’dan ayrılan Marcus Aquila, Ninth lejyonunun nerede ve neden kaybolduğunu bulmak amacındadır, ama aynı zamanda emrindeki askerlerin hayatlarından da sorumludur. Bu gizemi çözmesinde ona esir Esca yardım edecektir.

Gün Dönümü – TV 2 Saat: 21.30

Megan’ın ikiz kız kardeşi bir yıl kadar önce intihar etmiştir. Olayın şokunu hala atlatamamış olan genç kız, arkadaşlarıyla ailesinin Louisiana’daki orman evine dinlenmeye gider. Gençler arasında intihar eden Sofie’nin eski erkek arkadaşı Christian da vardır. Ekibe yakışıklı bir kasabalı da eklenir. En kısa gecenin yaklaştığı günlerde doğaüstü olaylar gençlerin peşini bırakmayacaktır.

Uslu Dur – 360 TV Saat: 21.45

Stan bir dolandırıcıdır, bir iş üstündeyken yakayı ele verir ve hapis cezası alır. Ne var ki hapse 6 ay sonra girecektir. Stan bu zamanı zor hapis şartları için ‘usta’ lakaplı ünlü savaş sanatları ustasından ders alarak geçirmeye karar verir. Hapishanedekiler buna hazırlıklı değildir.

Aşkın Yaşı Yok – 360 TV Saat: 23.30

Profesör Lawrence Wetherhold, entelektüel çevrelerin en parlak isimlerinden birisidir ama aşk ve aileyle ilgili kişisel problemlerinin çözümü söz konusu olduğunda hiç başarılı değildir. Üniversite öğrencisi oğlu James ise ona güvenmediği için sırlarını açmaz. Ergenlik çağındaki kızı Vanessa, başarılı ama her şeyden şikayet eden yapıdaki babasının ayak izlerini takip eden, onun yolunda olan sivri dilli bir kızdır. Profesörün yıldızının bir türlü barışmadığı üvey kardeşi Chuck ise hayatını özgürce yaşamayı adeta sanat haline getirmiştir. Özlemini çektiği tutkuyu artık hiçbir şeyde, hatta uzmanı olduğu Victoria dönemi edebiyatında bile bulamayan bir dul olan Profesör Lawrence, orta yaş krizinin eşiğinde dolanmaktadır. Ancak hiç hazzetmediği üvey kardeşinin aniden çıkıp gelişiyle ve eski öğrencisi Janet ile yıllar sonra tesadüfen yeniden karşılaşmasıyla Wetherhold ailesinde kimi zaman eğlenceli, kimi zaman yürek burkucu olaylar zinciri gelişir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up