Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Çakallarla Dans – Kanal D Saat 20.00

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet, şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar. Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır. Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkacaktır. Diğer iki arkadaşı da bu hain planın figüranı olacaklardır. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi, kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları, ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Ölümcül Oyun (Sleuth) – 360 TV Saat: 21.30

Dedektif romanları yazarı Andrew Wyke, karısının kuaför sevgilisi Milo Tindle’ı gözlerden uzak bir yerdeki ‘ultra modern’ evine davet eder. Amacı, onunla bir oyun oynayarak biraz gözünü korkutmaktır. Milo’dan evdeki mücevherleri çalmasını ister. Böylelikle, karısıyla rahat bir hayat sürebileceklerdir. Kendisi de sigortadan parasını alabilecektir. Ancak Milo, bunun yalnızca bir oyun, hem de tehlikeli bir oyun olduğunu fark edemeyecektir.

Kan Kardeşler – TV 2 Saat: 21.30

Politikacılar, zengin fabrikatörler, fahişeler ve gansterlerin ele geçirdiği Şangay tam bir modern Babil’dir. Üç toy genç, daha iyi bir hayat umuduyla büyük şehre gelir. Her biri burada kaderiyle yüzleşecektir. Ancak her üçünün de seçeceği farklı yollar onları aynı yere götürecektir: suç dünyası. Yasak bir aşk, dostun dosta, kardeşin kardeşe düşmen olmasına neden olacaktır. Masumiyet günleri bitmiştir. Kang, Fung ve Xiao Hu artık erkek gibi davranıp kendi seçimlerinin arkasında durmak zorundadırlar.

G.I. Joe: Misilleme – Kanal D Saat: 22.15

Ekip bu sefer dünyayı hakimiyeti altına almayı hedefleyen Zartan ve Zartan’ın etkisi altına giren dünya liderleriyle zorlu bir mücadeleye giriyor. Tek bir düğmeyle tüm dünyayı yerle bir edebilecek bir düşmanla savaşmak zor olacaktır fakat Joe, komutanları olarak ekibi toplar var misilleme başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up