Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam televizyon ekranlarında biri yerli 5 film sizleri bekliyor. Filmlere ait bilgi ve fragmanları aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler…

Hükümet Kadın – Show TV Saat: 20.00

Yıl 1949, mevsim bahar… Yasaklı yıllar… Kitaplar, gazeteler, kelimeler hüküm giymiş; hürriyet dedikleri hep vaat, hep vaat… Tek umut, açılan sandık sayısı ve geçerli oy sayıları… Güneydoğu’nun ilk kadın belediye başkanı Xate, henüz kendisini bekleyen bu başkanlık görevinden habersiz, Midyat Belediye Başkanı Aziz Veysel’in eşi olarak yaşamaktadır. Kasabanın iflah olmaz başkan adayı Faruk, hala gözde bir bekar olarak hayatına devam etmektedir. Belediye başkanı olmak için her yolu denemeye hazırdır. Xate, bir sabah Aziz Veysel’i başkanlık görevine uğurlarken kötü bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz, Xate ile Faruk’u yeniden karşı karşıya getirecektir. Üstelik ağzından yalan çıkamayan Xate ile yeri gelince kendine bile yalan söyleyebilen Faruk meydanlarda, seçim vaadleri ile yarışacaktır.

Altın Gol – Sinema TV Saat 21.00

Amadeo’nun yaşadığı küçük kasabada, onun masa futbolu yeteneğine meydan okuyabilecek tek bir kişi bile yoktur. Ancak bu yeteneğinin aksine gerçek hayatta tam bir beceriksizdir. Uzun süredir aşık olduğu Lara’ya açılamamıştır. Bir gün kasabanın zorbası Flash’ı masa futbolunda yenince Flash, intikam alacağına yemin ederek kasabadan ayrılır. 10 sene sonra döndüğünde ise tüm kasabayı yıkarak Lara’yı alır. Amadeo’nun dostları onu Flash’a karşı mücadele etme konusunda cesaretlendirirler. Amadeo, sevdiği kızı ve kasabasını kurtarabilecek midir?

Tüylü Bela – 360 TV Saat: 21.15

Gayrimenkul işinde çalışan Dan Sanders, doğal ortamda yaşayan hayvanların hayatlarını tehdit edecek bir projeye imza atar. Bu projeye göre ormanlık bölge yok edilecek, konut yapımına başlanacaktır. Fakat bu proje, ormanda yaşayan tüylü dostların hiç hoşuna gitmez. Sanders, bu akıllı yaratıkların intikam planlarıyla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Müdür, Müdür Müdür? – TV 2 Saat: 21.30

Rodney ve Mike aynı ofiste çalışan, kariyerlerinde başarılı iki genç arkadaştır. İş yerinde her şey yolunda gitmektedir, ta ki beraber partiye gittikleri patronları kalp krizi geçirip, hayatını kaybedene kadar… Patron koltuğuna geçen isim, zamanında pek de iyi geçinmedikleri Ken Castro olmuştur. Ken, bu iki arkadaştan intikam almak için onların rütbelerini ellerinden alır. Bu da yetmezmiş gibi, iki arkadaşın işi artık kadınlarla birlikte sekreterlik yapmak olacaktır. Bakalım Rodney ve Mike, eski görevlerine yeniden dönebilecekler midir?

Evde Tek Başına – Kanal 7 – Saat: 22.00

Ailesi tarafından yanlışlıkla evde unutulan küçük Kevin, evi soyma niyetindeki belalı, biraz da şaşkın iki hırsızla tek başına mücadele etmek zorunda kalır. Ailesi Noel tatiline giderken sekiz yaşındaki Kevin’i evde unutur. Kevin de tek başına noel kutlamak için evi süslemey kara verir. Ancak bu süsleme renkli balonlarla ve süslerle değil, iki hırsızı dehşete düşürmek için kurgulanmış çeşitli düzeneklerle olur.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up