Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Ya Nasip Ya Kısmet – TRT 1 Saat: 20.00

Anadolu’nun sıcaklık ve kuraklığın hakim olduğu ücra bir kasabasında, yaşadığı aile trajedisinden sonra kendini maddiyatın gücüyle avutmaya çalışan Ahmet’in Yiğit adında hırslı bir yeğeni vardır. Yiğit bir yandan işlerini büyütmek için her şeyi yapmakta bir yandan da Aysel’i elde etme hırsı yüzünden kasabanın huzurunu kaçırmaktadır. Kasabada, kimsenin anlaşamadığı ve yaklaşmadığı Yiğit, yalnızlığın ve ihtiyaç duyduğu sevgiyi görememenin hırçınlığıyla, hem amcası Ahmet’e hem de eski arkadaşı Mustafa’ya zarar vermek için uğraşır. Kasabanın sakin hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler vardır. Her şey bir gece Ahmet’in gördüğü gizemli bir rüya ve bu rüyanın ardından yaşadıklarıyla değişir. Ancak hem hırslarında ısrarcı olan Yiğit için, hem de maddiyata aile ilişkilerinden daha çok önem veren Ahmet için hatalarını telafi etmek  o kadar kolay olmayacaktır.

Cezalandırıcı – Beyaz TV Saat: 20.15

Küçük bir kasabaya habersiz olarak çıkagelen gizemli Ryder’in çözmesi gereken bir hesabı vardır ve bu hesap kasaba halkının hayatını değiştirecektir. İncil’i, motosikleti ve intikam ateşiyle zırhlanmış olan Ryder, kasabanın yönetimini ele geçirmiş acımasız diktatörle yüz yüze gelecektir.

Reflex – Sinema TV Saat 21.00

Sürekli aynı zaman döngüsüde takılıp kalan ve Bangkok sokaklarında dolaşıp duran Alex’in peşinde, onu öldürmek isteyen bir sürü adam vardır. Hayatta kalabilmek için karşısına çıkan herkesi alt etmelidir.

Nasıl Olacak? – TV 2 Saat: 21.30

Arthur, çok zor bir dönemden geçmekte olan ve kim olduğu, ne yapmak istediği hakkında en ufak bir fikri olmayan bir gençtir. Sevgilisinden ayrılıp ailesinin yanına taşınmak zorunda kalınca amcasından miras kalan parayla Kanada’dan bir yaşam koçu getirtir ve ondan kendini normal biri yapmasını ister. Ancak işler hiç de umduğu gibi gitmez.

Eve Dönüş – 360 TV Saat: 23.15

Yaralandıktan sonra Irak’tan dönen üç asker, tesadüfler sonucu bir araya gelir. Colee, hayatını kurtaran arkadaşının gitarını ailesine teslim etmek; Fred, oğlunun üniversite parasını kumarhanelerde aramak; savaşta bazı fonksiyonlarını yitiren T.K. ise eşiyle yüzleşmek adına, bir yolculuğa çıkar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up