Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam TV’de 7 yabancı film sizleri bekliyor. Filmlere ait bilgi ve fragmanlar aşağıda. İyi seyirler.

 

İnanılmaz Örümcek Adam 2 – ATV Saat: 20.00

Artık kahramanlığın sorumluluk isteyen zorlu yanlarına şahit olmaya başlayan Parker’ın her günü daha karmaşık, daha yoğun geçmektedir. Bir yandan kahramanlığa alışmaya, diğer yandan ise Gwen’le vakit geçirmeye çalışırken sahip olduğu yeteneklerin bedeli en korkutucu haliyle karşısına dikilir. New York’u tehdit eden en büyük tehlikelerden biri olan Electro bir anda ortaya çıkar ve Peter Parker’ın şimdiye dek gördüğü en güçlü düşmanını alt etmesi gerekir. Örümcek-Adam, eski dostu Harry Osborn’un da dönmesiyle bütün düşmanlarının ortak noktası olan OsCorp’u keşfetmiş olur.

Keskin Nişancı – Beyaz TV Saat: 20.15

Afrika ülkelerinden Kongo’da isyancılara karşı Kongo askerlerini BM çatısı altında eğiten bir grup deniz piyadesi vardır. Bu piyade grubundan, Jean Van Brunt adında Belçikalı çiftlik sahibini sınırın olaylı tarafından çıkarıp getirmeleri istenir. Bu denizcilerden biri, Thomas Beckett’in oğlu, Çavuş Beckett’tir. Görev sırasında keskin nişancı saldırısına uğrayan ekipten yalnızca Çavuş Beckett kurtulur. Beckett, arkadaşlarının intikamını almak için harekete geçer.

Gerçeğin Peşinde – 360 TV Saat: 21.30

Bir yazar olan Truman Capote, gazetede Kansaslı bir ailenin cinayet haberini okur ve haber hakkında bir yazı yazmak üzere soluğu Kansas’ta alır. Önce tanıklarla konuşur sonra sıra şüphelilere gelir. Şüphelilerden biri kararlılıkla konuşur ancak Perry Smith çok az şey anlatır. Bu Capote’yi bir türlü tatmin etmez, hikaye hakkında daha fazla şey öğrenmek ister ve böylece olağanüstü kitabı ‘In Cold Blood’ için ona ilham veren olaylar başlar. Ve çok geçmeden Perry’le olan ilişkisi bir yazar ve karakteri ilişkisinden daha öte bir hal alır.

Huysuz – TV 2 Saat: 21.30

Eskilerde yaşayan bir adamdır Sakke. Öyle ki, 1953’ten sonraki her bir gelişimin yabancısıdır. 80 yaşındaki inatçı çiftçi, evinin bodrum katına inerken ayak bileğini incitir. Fizyoterapi görmek için Helsinki’ye, oğlunun yaşadığı yere gitmek zorunda kalır. Bu bizim ihtiyarın hiç hoşuna gitmeyen dört nedenden ötürüdür. 1) Bir taksiye binmek zorunda kalacak. 2) Alzheimer hastası olan eşinin bakımıyla kendisi ilgilenemeyecek. 3) Araba süremeyecek olması bir yana bir de kadın şoförün kullandığı arabayla seyahat edecek. 4) Ailesiyle vakit geçirecek.Kariyer sahibi bir işkadını olan gelini, onunla vakit geçirmeye pek hevesli değildir. Üstelik çok önemli bir iş anlaşmasının eşiğindedir ve hafta sonunu bu Rus iş adamına ayırmıştır…

Yeter – Beyaz TV Saat: 22.00

Bir restoranda garsonluk yapan Slim adındaki genç kadın ile müşterilerinden biri olan Mitch arasında bir yıldırım aşkı başlar. Adamla kadın evlenirler ve Grace adında bir kız çocukları olur. Ancak Slim yavaş yavaş rüya evliliğinin aslında pek de o kadar kusursuz olmayabileceğini fark eder. Önce kocasının başka biriyle ilişkisi olduğunu öğrenir. Bu konuda onunla yüzleşmek isteyince dayak yer. Böylece aşık olduğu adamın o zamana kadar tanımadığı bir yüzüyle; aldatma, kumpas, baskı ve fiziksel şiddetle dolu karanlık yüzüyle tanışır. Rüyası kabusa dönüşen Slim, kızını da alarak kaçar ama Mitch peşini bırakmaz. Onu bulmak için peşinden birilerini yollar. Slim bir süre yanında kızıyla “kaçak hayatı” sürdürse de sonunda daha fazla kaçamayacağına karar verir ve kendisini korumak için yakın dövüş eğitimi almaya başlar.

Kusursuz Plan – Show TV Saat: 23.30

Başarılı bir kariyere sahip olan Isabelle, çok sevdiği erkek arkadaşıyla birlikte yaşayan, mutlu ve şanslı bir kadındır. Ancak sevgilisiyle bir an önce evlenmek isteyen Isabelle’in büyük bir sorunu vardır. Ailelerini saran ilginç bir lanet nedeniyle ailesindeki herkes ilk evliliklerini boşanmayla sonuçlandırmıştır. Isabelle bu lanetten nasibini almamak için sıra dışı bir plan tasarlayacaktır.

Franklyn – 360 TV Saat: 23.30

Dört kişinin hayatı günümüz Londra’sında, inanç ve dini fanatizmin hüküm sürdüğü metropolde kesişir. Otuzlu yaşlarında gerçek aşkı arayan Milo, Londra’nın sokaklarında oğlunu arayan Körfez Savaşı gazisi Esser… Ayrıca intihar konulu projeler üreten güzel sanatlar öğrencisi Emilia ve kardeşinin ölümünden sorumlu bir tarikat liderini arayan Preest…

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up