Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam televizyonda 3’ü yerli 7 film var. Filmlere ait bilgi ve fragmanlar aşağıda. İyi seyirler.

Sağ Salim – Kanal D Saat: 20.00

Salim hem ölümden hem de ölülerden çok korkan, saf bir Anadolu köylüsüdür. Ekmeğini taştan çıkartır; köyden kasabaya kamyonetiyle mal taşıyarak üç beş kuruşla hayatını döndürür. Fakat kabus gördüğü bir gecenin sabahında köy muhtarı kendisinden Mersin’den Sivas’a bir cenaze taşımasını rica eder. Başta çok isteksiz olsa da muhtarın ısrarı kıramaz ve komedi dolu yolculuk başlar.

Canavarlar Yaratıklara Karşı – FOX TV Saat: 20.00

Kaliforniya’da yaşayan Susan Murphy’ye nikah gününde uzaydan gelen yapışkan maddelerle dolu bir meteor çarpar. Bu olayın ardından genç kadının boyu uzamaya başlar ve sonunda on altı metreye ulaşır. Konudan haberdar olan askeri yetkililer, harekete geçer ve Susan’ı devlete ait gizli bir tesise götürür. Orada Susan’a Ginormica adı verildikten sonra bir grup canavarla birlikte hapse atılır. Ancak uzaydan gelen esrarengiz bir robotun dünyaya saldırması üzerine, Ginormica ve canavarlar hapisten çıkarılır. Çaresiz kalan ABD Başkanı, uzaylı robota karşı mücadele etmeleri ve dünyayı kurtarmaları için canavarlar grubunu görevlendirir.

Parlak Yıldız – 360 TV Saat: 21.15

1818 yılı… Genç şair John Keats, genç komşuları Fanny Brawne’yla gözlerden uzakta ilişki yaşamaya başlar. Birbirlerine bağlılıkları güçlenir, aşkları alevlenirken bazı engelleri aşmaları gerekir: Fanny’nin annesi, Keats’in en yakın arkadaşı Brown ve genç şairin amansız hastalığı…

Tac Mahal – TV 2 Saat: 21.30

Mumbai, Taj Mahal’de bir otel odasında tek başına ailesinin dönüşünü bekleyen Louise önce garip bir ses duyar, hemen ardından ise bunun bir terör saldırısı olduğu ortaya çıkar. Şehrin diğer ucunda kargaşa ile boğuşan ailesiyle olan tek bağlantısı ise cep telefonudur. Genç kız, korku dolu geceyi tek başına geçirmek zorunda kalacak ve bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

Mutlu Aile Defteri – FOX TV Saat: 22.00

Emekli Albay Yıldırım Taşyumruk biraz da mesleği gereği ömrü boyu sert ve otoriter bir baba olmuştur. Bir gün çatıdan düşer ve acilen hastaneye kaldırılır. Kendisinden yıllar içerisinde uzaklaşmış olan çocukları da babalarını mutlu ettirmek için yeniden aynı çatı altında buluşturur. Fakat 3 kardeş ve onların eşleri sürdürdükleri hayata dair onlarca yalan söylemişler ve durumu idare etmeyi şimdiye kadar başarmışlardır. Artık babaları her an yanlarında olunca dalavereleri sürdürmek için kırk takla atarlar.

İnşaat 2 – Kanal D Saat: 22.15

Çalıştıkları inşaata gömdükleri onlarca ceset ortaya çıkınca 10 yıl hapis ile cezalandırılan Ali ve Sudi, kimseyi öldürmemelerine rağmen yardım ve yataklıktan cezalarını çekmiş ve özgürlüklerini kavuşmuşlardır. İstanbul’dan uzakta, sakin bir Ege koyunda Remzi kaptanın mekanına bekçilik yapan ikili, benzer işlere karışmamakta kesinlikle kararlıdır. Sudi geçmişini tamamen geride bırakmak isterken, yeni hayatından oldukça memnundur. Fakat Ali’nin aklı kendisi hapse girerken arka kalan Nazife’dedir. Kendilerine huzurlu bir hayat kurmak isteyen ikilinin masum hayalleri mekan sahibi Remzi’nin komiser Şevket’le yaptığı ortaklık sonucu, çok geçmeden suya düşecektir.

Ölümcül Oyun – 360 TV Saat: 23.15

Dedektif romanları yazarı Andrew Wyke, karısının kuaför sevgilisi Milo Tindle’ı gözlerden uzak bir yerdeki ‘ultra modern’ evine davet eder. Amacı, onunla bir oyun oynayarak biraz gözünü korkutmaktır. Milo’dan evdeki mücevherleri çalmasını ister. Böylelikle, karısıyla rahat bir hayat sürebileceklerdir. Kendisi de sigortadan parasını alabilecektir. Ancak Milo, bunun yalnızca bir oyun, hem de tehlikeli bir oyun olduğunu fark edemeyecektir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up