Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam TV’de biri animasyon, biri yerli 4 film bizleri bekliyor. Filmlere ait bilgi ve fragmanlara aşağıda. İyi seyirler.

Astro Boy – Beyaz TV Saat: 20.15

Astro Boy, futuristik Metro City’de yaşayan inanılmaz güçlere sahip genç bir robottur. Dahi bilim adamı Dr. Tenma tarafından yaratılmıştır. Pozitif “mavi” enerji ile donatılan Astro Boy’un süper güçleri, x-ray görüşü, inanılmaz hızı ve uçma yeteneği vardır. Çevresinden kabul görme isteğiyle bir yolculuğa çıkan Astro Boy, yol boyunca birbirinden renkli karakterlerle karşılaşır ve tanışır. Maceraları sırasında insan olmanın keyfini ve duygularını keşfeder. Arkadaşlarının ve ailesinin tehlike altında olduğunu öğrenince müthiş süper güçlerine başvurmaya karar verir ve Metro City’e dönmek ve sevdiklerinin hayatını kurtarmak için harekete geçer. Bu müthiş serüveninde kahraman olmanın ne anlama geldiğini de öğrenecektir.

The Last King – Sinema TV Saat: 21.00

Tarihsel olaylardan uyarlanan, epik bir Norveç yapımı… Yıl 1206… Norveç, iç savaş tehlikesi ile karşı karşıyadır. Kralın evlilik dışı dünuaya gelen oğlu Håkon Håkonsson, ülkenin yarısı tarafından öldürülmek istenmektedir. Ancak kimsenin bilmediği bir şey vardır; Håkon, iki adam tarafından gizlice korunmaktadır. Bu, ülkenin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

Amerikalılar Karadeniz’de 2 – TV2 Saat:21.30

ABD, olası bir tehdide karşı Tahran’ı vurmak üzere Karadeniz’in deniz tabanına füzeler yerleştirir. Füze rampalarından biri, nedeni anlaşılamayan bir sakarlık sonucu ateşlenir. Emir subayları koordinatları saptırarak, akıllı füzeyi Karadeniz kıyılarına sakin ve usulca indirmeyi başarırlar. Geriye tek bir şey kalır: köyden o füzeyi kimseye belli etmeden almak!

Ayın Çalışanı – 360 TV Saat: 23.20

Zack Bradley, yıllardır Süper Klüp adlı yerel bir mağazada çalışan dağınık ve son derece uyuşuk bir satış danışmanıdır. Ancak işe ‘ayın çalışanı’yla çıkmak konusunda ün yapmış seksi kasiyer Amy’nin alınmasıyla Zack kariyerinde ani bir U dönüşü yapar ve ayın çalışanı olmak üzere kolları sıvar. Ayın çalışanı olmak ve Amy’nin kalbini kazanmak için önce rakibi Vince Downey’i alt etmelidir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up