Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Krallık – TV 2 Saat: 21.30

13. yüzyılın başlarında Moğolistan’da bütün göçebe kabilelerin savaş halinde olduğu zamanlar. Cesur bir adam, acımasız bir savaşçı, bir taktik ve strateji uzmanı Cengiz Han tüm göçebe kabileleri fethederek tek bir bayrak altında birleştirmeyi başardı ve Asya tarihinin en büyük imparatorluklarından birini kurdu, Moğol İmparatorluğu.

____

Hızlı ve Emekli – 360 TV Saat: 21.45

Frank Moses, eski bir CIA ajanıdır. Fakat artık emeklidir. CIA Ajanı Frank, sakin bir yaşam sürmeye çalışırken, karşısına kendisini tehdit eden ve yüksek teknoloji silahlarla donanmış bir suikastçı çıkar. Hayatı tehlikede olan Frank, kendisini ve sevdiği kadını korumak için, eski takım arkadaşları Joe Matheson, Victoria ve Marvin Boggs’u bir araya getirir ve mücadeleye başlar.

____

Sherlock Holmes – Kanal D Saat: 22.15

Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi silah olarak kullanan Holmes, bu macerasında ülkesini yok edebilecek ölümcül bir komployu aydınlatmak için yeni bir düşman ile savaşıyor.
____

Prens – Show TV Saat:23.00

Las Vegas polis departmanından emekli olmuş eski bir dedektif, tam her şeyden elini ayağını çekmişken sahalara geri dönmek zorunda kalır. Zira kızı kaçırılmıştır ve o, bunu yapanların yanına bırakmayacaktır. Öte yandan görevdeyken edindiği düşmanlar, uzun zamandır pusuya yatmış, intikam için onun geri dönmesini bekliyorlardır.

____

Tüylü Bela – 360 TV Saat: 23.45

Gayrimenkul işinde çalışan Dan Sanders, doğal ortamda yaşayan hayvanların hayatlarını tehdit edecek bir projeye imza atar. Bu projede orman alanları kullanılarak yaşam alanı oluşturulması amaçlanmaktadır. Fakat bu proje, ormanda yaşayan tüylü dostların hiç hoşuna gitmez. Sanders, bu akıllı yaratıkların intikam planlarıyla uğraşmak zorunda kalacaktır.
____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up