Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Mucize – Star TV Saat: 20.00

Anadolu’nun ücra bir köyüne sürülen Egeli bir öğretmen köyde okul olmadığını fark edince köylülerle el ele verip, hem öğrencilere hem de köydeki engelli bir adama eğitim verebilmek için okul inşa etmeye başlar.

Moskova’nın Şifresi: Temel – FOX TV Saat: 20.00

Temel, Sümela Manastırı’ndaki şifreyi çözerek hazineye ulaşmış ve aşık olduğu kadına kavuşmuştur ya da kendisi bu şekilde sanmaktadır. Aslında Rus mafyası Korkunç İvan’ın adamları yanlışlıkla Türk mafyasıyla çatışmış ve karşılıklı olarak birbirlerini öldürmüşlerdir. O esnada Temel çukurdaki altınları Sümela’nın hazinesi sanarak alır. Ne var ki altınları çalınan hem de adamları öldürülen Rus mafya lideri, sinirden küplere binmiştir. En zalim adamlarından olan Abromoviç’i, Temel’i öldürmesi için Trabzon’a yollar. Saf Temel bir şekilde kaçış yolu bulur ama adamların peşini bırakmadığını anladığında Abromoviç’in peşinden, dostu Turgay ile birlikte Moskova’nun yolunu tutar.

Kara Şimşek – ATV Saat: 20.00

Moskova, 2004… Dima, kendi arabasının olmasını düşleyen bir gençtir. Doğum gününde babası ona eski püskü bir araba armağan eder. Ancak bu araba, görünüşünün aksine, büyük bir güce sahiptir. Zira uçabilmektedir. Dima, arabasıyla birlikte suçlularla savaşan bir kahramana dönüşür. O artık bir Kara Şimşek’tir.

Rabia – Star Tv Saat: 23.30

Yaşantısını dans ederek sürdüren Rabia, yaşadığı kötü olaylar sonucunda kendini Allah’a adar. Onun bu durumunu gören İslam karşıtları Rabia’yı hapse atarlar. Bir gün Rabia namaz kılarken karanlık hücresine bir ışık sızar. Bu ışık, onun evliya seçildiğine işaret eder.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up